Crystal Palace u prvom poluvremenu sredio QPR

Domaći slavili sa 3:1

Fudbaleri Crystal Palacea upisali su ubjedljivu pobjedu protiv QPR-a rezultatom 3:1 u prvoj utakmici 29. kola Premiershipa.

Sve je bilo jasno nakon prvog poluvremena nakon kojeg su domaći već vodili sa 3:0. Zaha je u 21. minuti načeo goste, a McArthur i Ward su u 40. i 42. minuti povisili na 3:0.

Gosti su bili nemoćni ali su u nastavku zaigrali nešto bolje. Nagrada je stigla u 83. minuti kada je Phillips postigao utješni gol čime je postavljen konačni rezultat utakmice.

QPR je četvrtim uzastopnim porazom ostao na 18. mmjestu koje vodi u niži rang, dok je Crystal Palace u sigurnoj zoni.