Cuadradov projektil ne bi odbranilo ni pet golmana

Kakva golčina

Nogometaši Fiorentine su 2:0 pobjedom nad Udineseom izborili finale Kupa Italije.

Fiorentina je u Udinama prošle sedmice poražena sa 2:1, ali su Viole uspjele slaviti sa dva data i bez primljengo gola na Artemio Franchiju i tako se nakon 13 godina plasirati u finale Italijanskog kupa.

Vodeći gol je postigao anuel Pasqual u 14. minuti, a onda je Juan Cuadrado postigao eurol u 61. minuti.

Kolumbijac je iskosa s desne strane ispalio projektil u pravom smislu te riječi, a Simone Scuffet, golman Udinesea, nije imao nikakve šanse.