Čudesna utakmica: Vodili 3:1, gubili 4:3, pa pobijedili 5:4

Swansea - Crystal Palace 5:4

Teme:

Nogometaši Swanseaja i Crystal Palacea odigrali su čudesnu utakmicu na Liberty stadionu.

Nogomet je takav sport - čas slaviš, čas tuguješ. Sve to prošli su i navijači Swanseaja i Palacea na današnjem susretu i to u svega nekoliko minuta.

U 68. minuti Swansea je vodio 3:1 i činilo se da će upisati novu pobjedu, ali već u 84. minuti - 4:3 za goste.

I to nije sve. U nadoknadi novi gol domaćina i novo izjednačenje (4:4),  a onda Labudovi dolaze do potpunog slavlja.

Llorente je junak Swanseaja s dva gola u nadoknadi. Golove za domaće još su postigli Fer (2) i Sigurdsson, dok su Zaha, Tomkins, Benteke uz autogol Corka pogađali za goste.

5-4 Fernando Llorente 2nd Goal - Swansea City... by goalall