Čudesni Cavani srušio Lazio

Napoli slavio na Sao Paolu

Napoli i Lazio odigrali su sjajnu utakmicu na Sao Paolu, a u susretu punom golova i preokreta slavila je domaća ekipa sa 4:3.

Urugvajski napadač Napolija Edinson Cavani bio je junak susreta sa tri gola, ali je Lazio ipak poveo i to sa 2:0.

Nebeskoplave je u prednost doveo Stefano Mauri u 29. minuti, a Dias je u 57. povisio na 2:0. Tri minute kasnije Dossena je smanjio na 1:2, a već u 62. Cavani je izjednačio na 2:2.

Lazio je ponovo poveo u 68. minutu autogolom Aronice, ali je onda u posljednjih osam minuta susreta Cavani sa dva gola donio pobjedu svojoj ekipi.