Da li ste primijetili? Messi je večeras po prvi put uradio jednu stvar

Kapiten Argentine u novom izdanju

S. Pašalić

Argentina igra utakmicu četvrtfinala Copa Americe protiv Venecuele i na poluvremenu vodi sa 1:0.

Do vodstva su Argentinci stigli u 10. minuti kada je Lautaro Martinez postigao gol za 1:0, a cijelo prvo poluvrijeme su igrači ove reprezentacije dominirali na terenu pa je prednost mogla biti i veća.

Prije početka utakmice su naravno puštene himne obje reprezentacije, a zanimlja stvar je bila da je Lionel Messi po prvi put pjevao himnu Argentine.

Kapiten Argentine se nekoliko puta našao na udaru zbog toga što nije pjevao himnu, on se branio time da svako na svoj način doživljava himnu svoje zemlje.

Ipak, prije večerašnje utakmice smo mogli vidjeti Messija kako iz sveg glasa pnosno pjeva himnu Argentine.