Krznar: Nema predaje!

Dinamo upisao minimalan poraz

S. Mlaćo

Dinamo je sinoć u prvoj utakmici četvrtfinala Evropske lige poražen od Villaerala na svom terenu sa minimalnih 1:0.

Odlučio je pogodak iz 44. minue kada je Gerrard Moreno pogodio sa 11 metara.

Velika je to prednost za španski tim, no jasno je da ništa nije gotovo. Dinamo se neće lako predati.

Dinamov trener Damir Krznar prokomentarisao je meč na Maksimiru.

''Kao što ste vidjeli, dva različita poluvremena. Možemo žaliti za primljenim golom u prvom poluvremenu u kojem smo bili bolji i zavrijedili smo više. U nastavku je Villarreal bio bolji, a razlog je naša želja da taj rezultat pokušamo što prije anulirati. Gosti to znaju kazniti, sad nisu uspjeli. U posljednjih 10-15 minuta bili smo neorganizirani pa možemo biti i zadovoljni rezultatom.'', kazao je Krznar, prenosi Index.hr.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

"Nema predaje. Ako smo vidjeli šansu poslije prvog meča sa Tottenhamom, zašto ne bismo i sada", dodao je Krznar.

Nije želio komentarisati penal iz kojeg je španski tim na kraju stigao do pobjede.

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: