Debakl Banjalučanki

Podravka slavila rezultatom 51:19

Adnan Beganović

Rukometašice banjalučkog Borca pretpjele su sedmi uzastopni poraz u Regionalnoj ligi. Ovaj put od izabranica Radeta Unčanina bolje su bile rukometašice Podravke (51:19).

I prije početka ove utakmice pobjednik se znao, međutim ni najveći pesimisti nisu očekivali poraz Banjalučanki od čak 32 gola razlike.

Od samog početka utakmice gošće iz Hrvatske su nametnule žestok tempo, koji Osice nisu mogle pratiti.

Iz minuta u minut prednost Podravke se povećavala, te je na kraju iznosila čak 32 gola razlike.

U redovima bh. predstavnika najefikasnije su bile Dragana Knežević i Tanja Kekić sa po 5 golova, dok su kod Podravke najefikasnije bile Nikica Pušić sa 8, te Ivana Petković sa 7 golova.