Krenulo je i Ermedina Demirovića: Gol i asistencija za četvrtfinale Kupa

Drugi gol sezone za bh. napadača

Ermedin Demirović odigrao je večeras odličan meč za Freiburg.

Njegov tim je u osmini finala njemačkog Kupa savladao kao gost Hoffenheim s 4:1, a bh. napadač je upisao gol i asistenciju.

Griffo je pogađao u 10. i 36. minuti za prednost Freiburga od 2:0 nakon prvih 45 minuta.

Domaći se vraćaju nakon osam minuta igre u nastavku i to nakon što Schlotterbeck postiže autogol za 2:1.

Sreća im je kratko trajala. Schade na asistenciju Demirovića u 55. minuti pogađa za 3:1, a bh. napadač u 68. minuti stavlja tačku na ovaj meč za konačnih 4:1.

Demirović je igru naputio četiri minuta kasnije, a njegov tim odlazi u četvrtfinale DFB Pokala.

Bh. napadaču je ovo drugi gol sezone, a prvi je zabio prošle sedmice protiv Borussije u prvenstvu.

Eno30
Demirovic je igru naputio 4 minute prije kraja hehe novinaru. Bravo Demirovicu samo nastavi tako da treses mreze i asistiras