Iako od dolaska Vahida Halilhodžića zagrebački Dinamo bilježi dosta dobre rezultate, hrvatski mediji javljaju da će Modri u zimskom prelaznom roku dodatno osnažiti svoju momčad.
Hrvatski mediji pišu da Dinamova struka za proljetni dio sezone želi angažovati dva krilna igrača i jednog "sidraša" u napadu.
Jedan od onih koji je prema pisanju hrvatskih medija na meti zagrebačkog kluba je i mladi napadač Elfsborga Denni Avdić.
Podsjetimo, Avdić je rođen u Sarajevu, a 21 put nosio je dres mlade švedske reprezentacije.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.