Diego Costa je definitivno jedan od najprljavijih igrača, pokazao je to i u meču protiv Juventusa
Costa se sukobio sa igračem Juventusa

Igrač Atletica pravi probleme i u prijateljskoj utakmici

S. Pašalić

Nogometaši Atletico Madrida su savladali u prijateljskoj utakmici Juventus sa 2:1.

Sva tri gola su pala u prvom poluvremenu, a u drugom je klub iz Torina napadao iz svih oružja u pokušaju da dođe do izjednačenja, ali na kraju nije uspio.

Čini se da ovo ni u kojem slučaju nije bila obična prijateljska utakmica, a to pokazuje i detalj iz 83. minute.

Naime, Diego Costa je dosta žestoko krenuo na igrača Juventusa Demirala pa je tu bilo svega, od guranja u pokušaju da se dođe do lopte, potezanja, pa sve do verbalnog sukoba dvojice igrača zbog čega je Demiral na kraju i odgurnuo Costu.