Dilaveru 25 minuta u porazu od Kolna

Generalna proba

Lider Druge Bundeslige Koln porazio je danas rezultatom 1:0 austrijskog prvaka Austriju iz Beča.

Jedini pogodak u 85. minutu utakmice postigao je Finne. Najbolje prilike za pogodak u poraženom timu propustili su Hosiner, Stanković i Royer.

Emir Dilaver u igru je ušao u 64. minutu umjesto Salamona. Bila je to generalna proba pred nastavak sezone za klub iz Beča.

„Zadovoljan sam kako smo izgledali danas. Koln je lider Druge Bundeslige i kvalitetom je tu negdje sa mnogim njemačkim prvoligašima. Gol smo primili pred kraj, kada nas je stigao umor,“ prokomentarisao je Nenad Bjelica.