Eurogol Mišića na Maksimiru obilježio polufinalni okršaj Dinama i Gorice

Modri nakon produžetaka prošli dalje

E. Čaušević

Zagrebački Dinamo večeras je na Maksimiru sa 4:1 pobijedio ekipu Gorice i plasirao se u finale Kupa Hrvatske.

Dinamo i Gorica odigrali su večeras odličnu utakmicu na Maksimiru, a pobjednika smo saznali tek nakon produžetaka.

Gorica je odlično otvorila utakmicu i povela već u trećoj minuti kada je pogodak postigao Špikić. Dinamo je napadao u prvom dijelu i pokušao doći do poravnanja, ali gola nije bilo.

Međutim, domaći tim je uspio da na samom početku drugog poluvremena dođe do izjednačenja, a na scenu je stupio fantastični Mišić koji je postigao spektakularan pogodak za 1:1.

Fantastičan gol igrača Dinama za 1:1 s nekih dvadesetak metara možete pogledati OVDJE.

Već u narednoj minuti Gorica je ostala s igračem manje jer je Keita dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Ipak, gosti su se odlično držali u nastavku i Dinamo nije uspio u regularnom dijelu da dođe do pobjede. Igrači Gorice nadali su se penalima, ali Modri su u produžecima sve riješili i došli do ubjedljive pobjede.

Dinamo je sa 2:1 poveo u 100. minuti golom Jakića, dok je deset minuta kasnije Majer povisio na 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Ademi u 119. minuti, te se Dinamo tako uspio plasirati u finale Kupa.

Zagrebački klub će u finalu Kupa Hrvatske igrati protiv Istre koja je u polufinalu sa 3:2 uspjela da pobijedi Rijeku.

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: