Dinamo iznenadio Gradinu, Mladost slavila u Kalesiji

Druga liga Sjever, 18. kolo

Fudbaleri Gradine nisu uspjeli na svom terenu pobijediti Dinamo iz Donje Mahale. Gosti su iz Srebrenika otišli s jednim bodom odigravši 1:1.

Dobro je krenulo po domaće. Pogotkom Saliha Muminovića iz 23. minute imali su prednost od 1:0, ali su bez tri boda ostali u samom finišu meča.

Igrala se 87. minuta kada je Ivan Breškić pogodio za izjednačenje rezultata na 1:1, te je Gradina sada osam bodova iza vodećeg Svatovca.

Mladost iz Malešića je pobijedila Bosnu u Kalesiji s 1:0.

Pobjednički gol na ovom meču postigao je Mirsad Subašić u 33. minuti susreta.