Dinamo teško protiv trećeligaša
Bez golova na Poljudu

Prvi susreti hrvatskog Kupa

Danas su odigrane prve utakmice četvrtfinala kupa Hrvatske, Dinamo je teže nego se to očekivalo savladao trećeligaša Zagoru u Unešiću.

Utakmica u Unešiću je odigrana pred punim tribinama, a senzaciju je mogao napraviti trećeligaš Zagora, budući da je u 9. minuti poveo golom Supe. No, "modri" su u drugom poluvremenu pokazali svoj kvalitet nad trećeligašem i golovima Šokote i Mikića uspio preokrenuti rezultat.

Na kraju krajeva, domaći navijači mogu biti zadovoljni, njihov klub koji nastupa u 3. ligi Hrvatske je teško namučio Dinama koji je prvak Hrvatske.

Kao što smo već pisali, naš bivši reprezentativac Mirko Hrgović je izostao sa ove utakmice, Ivanković ga je pošedio, navodno zbog "privatnih" razloga.

Hajduk i Slaven remizirali u "mrtvoj" utakmici

U Splitu se ovih dana više pričalo o Grantu i o juniorima Chelseaja nego o današnjoj utakmici. "Bili" su odigrali loše, no ništa bolje nije odigrao ni Slaven pa je rezultat 0:0, krajnje najrealniji.

Hajduk je imao igrača više jer je Nicolas u 40. minuti napustio teren i tako Slaven ostavio na mukama jedno čitavo poluvrijeme. Ni igrač više nije bio dovoljan treneru Miši i njegovoj ekipi.

U sastavu Hajduka su igrali Boris Pandža, te Ibričić i Bartolović, koji su predvodili napad splićana na današnjoj utakmici.

Trener Ante Miše je izjavio kako ne može biti zadovoljan rezultatom, ali igrom svojih ljubimaca svakako može, te da Hajduk ima velike šanse u uzvratu da prođe u polufinale. Miše se osvrnuo i na goste, pa ih je kritikovao zbog izležavanja na terenu i čuvanja rezultata.

Braća Sharbini - Zagreb 2:2

Utakmica sa najviše pogodaka bila je ona u Rijeci. Riječani su imali vodstvo od 2:0 golovima mladog Anasa Sharbinija i njegovog starijeg brata Ahmada. No, u zadnjih deset mintua "pjesnici" uspijevaju izjednačiti i tako mirno čekati uzvrat u Zagrebu.

Golove za Zagreb postigli su Jurendi i Krstanović, nekoliko minuta prije kraja.

Drugoligaš Primorac je u zadnjim minutama uspio doći do izjednačenja, a strijelac je bio Djarmati iz jedanesterca. Gosti iz Vinkovaca su golom našeg mladog igrača Husića vodili punih 90 minuta, a treba dodati da su gosti od sredine provg poluvremena igrali sa 10 igrača.