Dobra igra West Hama nedovoljna za bodove kod Norwicha
Hooper postiže gol s penala

Norwich slavio

Fudbaleri Norwicha savladali su večeras na svom terenu ekipu West Hama sa 3:1 u susretu 11. kola engleske Premier lige.

West Ham je odigrao jako dobro prvo poluvrijeme. Već u 11. minuti su imali dobru priliku preko Nolana, da bi zatim i prečka spasila domaći sastav.

Ipak, bolju igru  gosti su iskoristili u 32. minuti. Nolan je uposlio Ravela Morrisona, koji je pogodio za prednost Čekićara od 1:0.

Vodstvo West Hama se otišlo na odmor, a u nastavku je Norwich ipak došao do preokreta i tri boda.

Poravnanje je stiglo u 54. minuti kada je dosuđeni penal u pogodak pretvorio Hooper za 1:1, da bi do vodstca Norwich stigao u 72. minuti.  Za vodstvo domaćih od 2:1 pogodio je Snodgrass.

Konačan rezultat od 3:1 postavio je Fer u sudijskoj nadoknadi meča.