Nekada sretan i nasmijan dečko je druga osoba: Tužno je gledati u kakvom stanju se nalazi Livaković

Poslije prolaza Fenerbahcea

Nekada sretan i nasmijan dečko je druga osoba: Tužno je gledati u kakvom stanju se nalazi Livaković

Govor tijela je obično odličan pokazatelj kako se neko osjeća. Sve upućuje da Dominik Livaković prolazi kroz jako težak period i da traži izlaz iz tunela na sve strane.

Još jedan važan meč Livaković je presjedio na klupi. Jasaj ne to znak da Hrvat može pakovati kofere i tražiti novi klub.

Fenerbahce je pobijedio Feyenoord sa čak 5:2 te izborio plasman u play-off Lige prvaka, a hrvatski golman je sve vrijeme proveo na klupi.

Izgleda da turski mediji i nisu bacali bombe kad su pisali da bivši Dinamovac više nije prvi izbor Josea Mourinha.

Da je zaista tako pokazao je start sezone kad Livaković ne brani, a to se sve odrazilo na njegovo raspoloženje.

Poslije visokog trijumfa kako to obično i biva cijela ekipa Fenerbahcea se uputila kod navijača kako bi se proslavio vrijedan trijumf.

Oglasi

Svi igrači su se radovali, bili su veseli i raspoloženi, osim jednog. Taj jedini koji je djelovao utučeno bio je Livaković.

[twitter]https://twitter.com/hasandogan77/status/1955346093224428021[/twitter]

Uglavnom je stajao u mjestu, razgledao oko sebe, nije aplaudirao niti smijao se kao njegovi ostali saigrači. Raspoloženje mu je poprilično nisko palo.

Hrvat je u Fenerbahce stigao prije dvije godine. Bio je suverena jedinica sve do sredine prošle sezone kad se povrijedio i tu su kola krenula niz brdo.

Već sedmicama se povezuje s odlaskom iz Istanbula, ali problem je što nema adekvatnih ponuda ili je uglavnom druga opcija.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Neki klubovi su ga navodno i odbili poput Monaca i Milana, dok je West Ham stavio u drugi plan. Kraj prijelaznog roka se bliži i Livaković će sa svojim agentima morati pronaći neko rješenje.

Sljedećeg ljeta igra se Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Livaković veliko takmičenje sigurno ne želi dočekati sjedeći na klupi u Fenerbahceu...

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije