Domžale nisu uspjele: West Ham lako do play-offa

Evropska liga

West Ham nije dozvolio Domžalama da prirede senzaciju u Londonu.

Na novom stadionu West Ham je s lakoćom stigao do 3:0 pobjede i tako se plasirao u play-off Evropske lige, iako je u Sloveniji prije sedam dana poražen s 2:1.

Junak Čekićara bio je Kouyate, koji je u osmoj i 25. minuti tresao mrežu slovenačke ekipe i zanimljivo da mu je ovo prvi put u karijeri da je u jednom meču dao dva gola.

Imali su Čekićari još šansi, bili su puno bolji, a sjajni Feghouli je u 81. minuti riješio sve dileme oko pobjednika, kada je pogodio za 3:0, što je bio i konačan rezultat.

Ovome dodajmo da je 90 minuta u timu Domžala igrao bh. internacionalac i bivši igrač zeničkog Čelika Kenan Horić.

1-0 Cheikhou Kouyate Goal HD - West Ham 1-0... by eurofoot2
West Ham vs Domzale 2-0 Cheikhou Kouyate Second... by FRHD2