Jović nakon visokog poraza: Moram da porazgovaram sa igračima

Trener Tuzla Cityja

Esmer Oštraković

Nogometaši Tuzla Cityja poraženi su u okviru 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na gostovanju kod Veleža.

Ekipa Veleža ostvarila je jako ubjedljivu pobjedu od 4:0 kojoj se malo ko mogao nadati prije početka utakmice.

Od samog starta, sve je išlo na mlin Veleža. Domaća ekipa došla je do vodstva nakon samo tri minute igre, a strijelac je sa bijele tačke bio Zajmović.

U drugom poluvremenu viđena su još tri gola. Prvo je Zajmović svojim drugom golom u 48. minuti povisio na 2:0.

Igrala se 82. minuta kada je Haskić, koji je u igru ušao nekoliko minuta ranije, postigao treći gol za Velež.

Konačan rezultat postavio je Halilović golom u 85. minuti utakmice.

Nakon susreta za Sportsport.ba govorio je trener tima iz Tuzle, Dragan Jović.

"Prije svega čestitke Veležu ba zasluženoj pobjedi. Evidentno je da smo mi danas odigrali jako lošu utakmicu. Loše otvaranje oba poluvremena, poslije smo se otvorili, probali da napadnemo. Nismo uspjeli, primili smo još dva gola, kažem jednostavno loše smo igrali danas", rekao je Jović, te je dodao:

"Pravimo velike oscilacije. Od sjajnih predstava do ovoga. Nadam se da će naš povrijeđeni igrač biti dobro", kaže Dragan Jović.

Osvrnuo se Jović i na to da li je neka sportska drskost to što fali ekipi Tuzla Cityja.

"Moguće je i to. Prije svega treba napraviti kvalitetnu analizu utakmice. Moramo sačekati i onda kritikovati i to u svlačionici. Moram da porazgovaram sa igračima da vidim zašto je danas bio ovakav pristup", završio je trener Tuzla Cityja, Dragan Jović.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: