Dudelange sve šokirao na Kipru, a onda APOEL napravio čudo za četiri minute

Nevjerovatan preokret domaćih

E. Čaušević

APOEL i Dudelange igraju trenutno meč prvog kola grupne faze Evropske lige.

Klub iz Luksemburga je fantastično igrao 50 minuti i vodio sa 2:0 golovima Sinanija i Berniera, ali su onda za svega četiri minute doživjeli katastrofu.

Naime, APOEL je za samo četiri minute postigao čak tri gola i stigao do potpunog preokreta protiv Dudelangea.

Prvo je u 54. minuti Pavlović pogodio za 1:2, a dvije minute kasnije za 2:2 iz penala pogađa De Vincenti. No, tu nije bio kraj golijadi APOELA. Već u narednom napadu domaći su preokrenuli na 3:2 drugim golom Pavlovića.