Dudić: Nismo zaslužili da izgubimo

Trener Veleža

Velež je danas oslabljen gostovao na Tušnju protiv Tuzla Cityja, te je poražen s 2:1.

Nije Velež odigrao loše, naprotiv, ali uvodnih sedam-osam minuta, kada su domaći dali dva gola, presudilo je pobjednika u ovom duelu. To smatra i trener Rođenih Feđa Dudić.

On je nakon utakmice rekao kako njegov tim nije zaslužio poraz, ali je čestitao Tuzlacima na vrijedna tri boda.

"Danas nismo zaslužili da izgubimo. Imamo sedam uvodnih minuta utakmice, neke početničke greške. Nažalost, mi smo takva ekipa gdje svaku grešku naš protivnik kazni. I faktički Tuzla City je za tih sedam minuta uspjela osvojiti tri boda. Smanjili smo na vrijeme, imali smo dvije - tri dobre situacije, ali kada ne zabiješ, onda ne možeš ničemu da se nadaš. Čestitam Tuzla Cityju na pobjedi", rekao je Dudić nakon utakmice.

Velež je imao velikih problema s igračkim kadrom, nedostajala su petorica prvotimaca, a Dudić je također otkrio da se listi povrijeđenih pridružuju Salčin i Zajmović.

S obzirom da Velež u srijedu ne igra Kup, nada se Dudić da će do narednog vikenda i do nove prvenstvene utakmice tim biti kompletniji.