Feđa Dudić više nije trener Maribora!

Tvrde Slovenci

Feđa Dudić više nije trener Maribora!

Esmer Oštraković

Feđa Dudić je nakon bolnog poraza od Radomlja preuzeo odgovornost na sebe, te je još jednom ponudio ostavku u Mariboru.

Prema tvrdnjama slovenskog medija ekipa.si, ovaj put će ostavka koju je ponudio Dudić biti prihvaćena od strane čelnika Maribora.

Nogometaši Maribora upisali su četiri poraza u posljednjih pet utakmica, te je jasno da su u rezultatskoj krizi.

Dudić je prvo nakon utakmice s Bravom ponudio ostavku, ali uprava kluba je tada odlučila da je odbije i dala mu je podršku.

Nakon toga uslijedila je utakmica s Radomljem, a odmah nakon tog susreta Dudić je preuzeo odgovornost na sebe i ponovo je ponudio ostavku.

Oglasi

Stavio je mandat na raspolaganje, te je rekao vlasnicima da nudi ostavku na svoje mjesto.

Vlasnici Maribora su ovaj put odlučili da prihvate njegovu ostavku i Dudić je već sada, prema pisanju Slovenaca, bivši trener Maribora.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Čak su Slovenci otišli toliko daleko da su objavili i ko će voditi Maribor na narednoj utakmici.

Naime, to će raditi Mitja Pirih i Jasmin Handanović, dva trenera golmana.

Top Komentari

robijas 87
Davno sam rekao da on nije trener za klub koji želi rezultat
1 0
south
Prosječan trener za prosječan Klub nije on za velike klubove.
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije