Duljevićeve majstorije za pobjedu Dynamo Dresdena

Sjajni golovi bh. reprezentativca

Dynamo Dresden je danas odigrao prijateljski duel sa njemačkim trećeligašem Unterhachingom i slavio pobjedu rezultatom 2:1.

Oba gola Dynama bila su djelo bh. reprezentativca Harisa Duljevića.

Dynamo Dresden je do vodstva došao u devetoj minuti susreta nakon sjajnog solo prodora Harisa Duljevića.

Duljević je loptu uzao na svojoj polovini, sjajno povukao, namjestio se na udarac i savladao golmana Unterhachinga za 1:0.

Nije se dugo čekalo ni na drugi gol Duljevića. Igrala se 13. minuta susreta kada je nekadašnji fudbaler Sarajeva primio jednu dugo loptu u kaznenom prostoru protivnika. Uspio se osloboditi dvojice čuvara, a potom i lagano savladati golmana Unterhachinga.

Konačnih 2:1 postavio je Hufnagel u 74. minuti utakmice.