Dva gola Mahmutovića u porazu Teplica

13. kolo Gambrinus lige

U susretu 13. kola češke Gambrinus lige, Ostrava je na svom terenu savladala Teplice rezultatom 3:2. Oba gola za goste postigao je naš internacionalac, Ajdin Mahmutović.

Domaća ekipa je već u prvom poluvremenu vodila sa 2:0, a golove su postigli Majtan i Kukec u devetoj i 40. minuti susreta.

U drugom poluvremenu, na pogodak se čekalo do 83. minute, a i ovaj put su prvi pogodili domaći. Strijelac je bio Lukes.

Potražite više informacija na temu 1. Liga:

U samom finišu susreta, naš internacionalac Mahmutović, postigao je oba gola svoje ekipe. Prvi put je mrežu zatresao u 84. minuti, a drugi put samo tri minute kasnije.