Dva gola Mešanovića u gostujućoj pobjedi Maribora

Protiv Gorice

Bh. napadač Jasmin Mešanović briljirao je na današnjoj utakmici Maribora i Gorice, u kojoj je njegov tim slavio sa 3:0.

Maribor je na ovom nezgodnom gostovanju do vodstva stigao već u 16. minuti i to zahvaljujući autogolu Jogana, da bi dvije minute prije odlaska na odmor Mešanović veoma lijepo pogodio za 2:0.

Igrao se 61. minut kada je Mešanović svojim drugim golom na utakmici zapečatio sudbinu Gorice i postavio konačan rezultat - 3:0.

Bivši napadač Zrinjskog na svom kontu ima tri gola u ovoj sezoni slovenačke Prve lige, a njegov Maribor je drugi na tabeli sa 21 bodom, dva manje od Olimpije.