Dva gola Papadopoulosa, Olympiakos uvjerljiv

Grčka Superliga, 25. kolo

Sigurnom pobjedom Olympiakosa nad AEK-om kompletiran je nedjeljni program 25. kola grčke Superlige.

Olympiakos je novom pobjedom došao na +16 u odnosu na drugoplasirani Asteras iz Tripolisa i odavno je poznat novi (stari) prvak Grčke.

Proslavio se s dva pogotka u današnjoj utakmici grčki reprezentativac Avram Papdopoulos, koji je zabijao u 16. i 56. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Alžirac Djamel Abdoun u 62. minuti.

Bila je to peta uzastopna prvenstvena pobjeda crveno-bijelih iz Pireja, koji su u tim susretima primili samo jedan gol i to od Arisa prije dva kola (2:1).