Dva gola Zahavija, po jedan Teixeire i Oscara

Kineska Superliga

Nogometaši Guangzhoua R&F savladali su Jiangsu Suning s 2:1 u šestom kolu kineske Superlige.

Iako je Jiangsu poveo golom bivšeg igrača Šahtara Teixeire, El Zahavi je u nastavku s dva gola gostima donio preokret i novu pobjedu, pa je njegov tim sada vodeći sa 16 bodova.

Shanghai SIPG je s 3:0 nadigrao Hebei, a jedan od tri gola za domaće postigao je i bivši igrač Chelseaja Oscar. Brazilac je u 67. minuti s penala postavio konačnih 3:0.

Guangzhou je s 2:1 savladao Liaoning, dok je duel Beijing Guoana i Tianjin Quanjiana okončan rezultatom 1:1.