Dvije sjajne majstorije Felixa protiv Juventusa, "otpisani" pogodio za klub iz Torina

Tri gola za samo devet minuta

S. Pašalić

Atletico Madrid i Juventus igraju prijateljsku utakmicu, a španski klub vodi sa 2:1.

Iako je Stara dama bila bolji tim na terenu, klub iz Madrida je poveo u 24. minuti kada je Trippier ubacio loptu, a Joao Felix je sjajnim udarcem iz voleja pogodio za 1:0.

Juventus je samo pet minuta kasnije izjednačio golom Samija Khedire, ali je četiri minute poslije toga Joao Felix postigao još jedan majstorski gol za novo vodstvo Atletica.

Mele
Ovaj momak moze biti zvijezda ove sezone, zna u sredini a i u napadu, za mene je bolji od Grizmana, ali i placen je 125 miliona, to mora da opravda.