Džeko kao zamjena za Benzemu u Lyonu?
Olympique Lyon namjerava ponuditi Wolfsburgu oko 20 miliona eura za reprezentativca Bosne i Hercegovine Edina Džeku, piše portal transfermarketweb.
Čelnici kluba sa Gerlanda vide bh. „dijamanta“ kao idealnu zamjenu za Karima Benzemu, koji će na kraju sezone najvjerovatnije napustiti Lyon.
Lyon se tako priključio mnogobrojnim klubovima koji bi u ovom ljetnom prelaznom roku željeli u svojim redovima vidjeti reprezentativnog napadača Bosne i Hercegovine. Iako je Džekina tržišna vrijednost procijenjena na oko 13 miliona eura, vjeruje se da, zbog velikog interesa klubova, Wolfsburg neće pristati na manje od 20 miliona.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.