Dijamant se zahvalio
Džeko: Ponosan sam na nagrade koje dolaze od navijača
Bosanskohercegovački reprezentativac, Edin Džeko, proglašen je od strane navijača Manchestr Cityja za najboljeg igrača ovog kluba za protekla dva mjeseca.
Putem zvanične stranice Dijamant se zahvalio navijačima i u isto vrijeme je istakao da jeponosan na dobijene neagrade.
"Uvijek sam ponosan na nagrade koje dolaze od navijača. Takve nagrade su mi ujedno i najvažnije. Zaista sam sretan što sam izabran za najboljeg igrača i u narednim utakmicama ću se potruditi da radim ono što najbolje znam - dajem golove", navodi Džeko na svojon zvaničnoj internet stranici.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.