Pola sata za pamćenje Edina Višće!

Sjajna partija bh. reprezentativca

S. Mlaćo

Bh. reprezentativac Edin Višća nalazi se u sjajnoj formi.

Njegov Basaksehir nakon pola sata vodi 4:1 protiv Antalyspora, a Višća je postigao dva pogotka i upisao asistenciju.

Najprije je pogodio sa 11 metara u 11. minuti, da bi zatim u 23. minuti pogodio iz penala, ali iz drugog pokušaja. Zatim je u 27. minuti asistirao Kahveciju za 3:1, da bi domaći nakon toga postigli i četvrti pogodak.

Za goste je jedini strijelac Lucas Podolski.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Nadamo se da će Višća do kraja pogoditi bar još koji put.

user1603303812
U sjajnoj formi 2 gola jedan sa 11 metara drugi iz penala e moj novinaru ostavi se tastature radi nesto korisno