Elche vodio 2:0 u Valladolidu, Osorio spasio domaće

Primera

Dosta golova viđeno je u duelu Valladolida i Elchea, ali pobjednika nije bilo (2:2)...

Iako je Elche vodio 2:0 do 66. minute u Valladolidu, istoimena domaća momčad uspjela je da izbjegne poraz i osvoji veoma važan bod u borbi za opstanak.

Coro je u 34. minuti postigao vodeći pogodak za goste, da bi u 66. minuti Manu del Moral povisio na 2:0 i činilo se kako će se Elche odvojiti na sedam bodova od 18-plasiranog Valladolida.

Humberto Osario je junak domaćih. Prvo jeu  71. minuti smanjio na 1:2, a zatim pogodio za izjednačenje sedam minuta kasnije.