Elektirčari u ljepotici kola bolji  od Twentea

Eredivizija Holandije

Elektirčari u ljepotici kola bolji od Twentea

Derbi 23. kola Eredivizije Holandije između PSV Eindhovena i Twentea ripao je domaćem timu rezultatom 3:2.

Električari su nakon svega 23 minuta igre imali prednost od dva gola, a pogađali su Arias u sedmom i Locadia u 23. minutu.

Pet minuta prije kraja nadu Twenteu pogotkom vraća Promes što je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku PSV nakon samo sedam minuta postiže i treći gol, a strijelac je bio Williems, da bi konačnih 3:2 postavio Ebecilio dvadeset minuta prije kraja.