Emery je otišao, ali Arsenal ne može da pobijedi
(Foto: EPA)

Remi protiv Norwicha

Fudbaleri Arsenala remizirali su na gostovanju na Carrow Roadu protiv Norwicha rezultatom 2:2.

Topnici su u ovaj meč ušli bez menadžera Unaija Emeryja, koji je tokom sedmice otpušten, ali i bez španskog stručnjaka Arsenal nije mogao doći do pobjede.

Norwich je bio bliži pobjedi. Dva puta su vodili, ali na kraju je utakmica završena neriješeno.

Domaći su povel u 21. minuti golom Pukkija, da bi izjednačenje gostima iz Londona donio Aubameyang sa bijele tačke u 29. minuti meča za 1:1.

Ipak, na odmor se otišlo vodstvom Norwicha. Cantwell je u nadoknadi prvog dijela zabio za 2:1.

Aubameyang je u 57. minuti donio novo izjednačenje Arsenalu (2:2), a na kraju je ovo bio i konačan rezultat meča.

U još jendom susretu odigranom danas Wolverhampton i Sheffield su remizirali rezultatom 1:1.

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: