Enisey poražen od Lokomotiva, šest poena Kikanovića

Domaćin nemoćan u susretu sa Lokomotivom

Enisey poražen od Lokomotiva, šest poena Kikanovića

Enisey našeg Elmedina Kikanovića dočekao je danas na svom parketu u okviru regionalne VTB lige Lokomotiv Kuban. Gosti su slavili 94:87. 

Prvih deset minuta pripalo je domaćoj ekipi, a Enisey je prvu četvtrtinu riješio u svoju korist rezultatom 23:19. U nastavku prvog poluvremena jako dobra igra obje ekipe, a Enisey je na odmor otišao sa vodstvom 49:45. 

 

U nastavku je gost pokazao da je mnogo bolja ekipa. Nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu Lokomotiv je došao do preokreta te je u odlučujuću četvrtinu ušao sa dva poena viška. Ista slika i u posljednjoj četvrtini, a gosti su na kraju slavili 94:87. 

 

Najefikasniji u redovima domaće ekipe bio je Jefferson sa 24 poena, dok je naš Elmedin Kikanović postigao šest. Kod gostiju 35 poena postigao je Kalneitis. 

 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.