Ermin Zec igrao u porazu Genčlerbirligija

Fudbaleri Genčlerbirligija poraženi su danas na svom terenu od Elazigspora sa 2:1 u susretu 10. kola turske Superlige.

Genčler je u ovom susretu prvi stigao do vodstva. U 25. minuti susreta Demir je savladao gostujućeg golmana za vodstvo od 1:0. Ipak, radost domaćih navijača je trajala samo dvije minute. Bayrak je u 27. minuti savladao Kosea za poravnanje rezultata na 1:1.

Golman domaćih Kose je u 51. minuti dobio izravan crveni karton, što su gosti iskoristili u 85. minuti kada Kaloglu matira rezervnog golmana Karabulta za pobjedu gostiju u ovom susretu.

Ermin Zec je za Genčlerbirligi odigrao svih 90 minuta, a u 44. minuti je dobio žuti karton.