Ermin Zec „načeo“ Cibaliju
Zec postigao prvi pogodak za Šibenik

Hrvatska, 14. kolo

Ermin Zec, novopečeni fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, postigao je danas pogodak za Šibenik u susretu 14. kola šampionata Hrvatske. Na Šubićevcu je stradala Cibalija koja se kući u Vinkovce vratila sa četiri gola u mreži. Mrežu gostiju načeo je Zec u 10. minuti za 1:0, a do kraja meča gol Cibalije pogodili su i Raić, Milanović i Rodić.

Dinamo je europsku katastrofu i poraz od Tottenhama donekle nadoknadio sigurnim trijumfom protiv Croatie iz Sesveta. Modri su slavili rezultatom 6:1 uz tri gola Pedra Moralesa, a svih 90 minuta za aktuelnom prvaka Hrvatske odigrao je naš Mirko Hrgović. Siguran je bio i Osijek pred domaćima navijačima protiv Zadra (3:0), dok su dvije pobjede ostvarili i gosti.
Zaprešićki Inter našeg Gorana Brašnića izenadio je Rijeku na Kantridi i trijumfovao rezultatom 1:0, a Varteks je golom Mumleka u 90. minuti osigurao tri boda kod Slaven Belupa (3:2).
U posljednjem meču Hajduk je sa 4:0 "razbio" Zagreb, a u strijelce se upisao i Mladen Bartolović pred kraj meča.

Na tabeli vodi Dinamo sa 29 bodova i utakmicom manje. Dalje slijede: Hajduk 26, Slaven (B) 24, Šibenik 22, Osijek 21, Varteks 20, Zagreb 18, Rijeka, Croatia Sesvete po 16 i Inter Zaprešić 14 bodova.