Hadžiahmetović i Rahmanović golovima obilježili prvo poluvrijeme protiv Erzuruma

Konyaspor vodi sa 2:0

E. Čaušević

Fudbaleri Konyaspora igraju trenutno prijateljsku utakmicu protiv Erzuruma.

Konyaspor se priprema punom parom za novu sezonu turske Superlige, a danas su iskoristili priliku za novi pripremni meč.

Protivnik Konyaspora je Erzurum, te nakon prvog poluvremena ekipa Konye vodi sa 2:0.

Gosti su do prednosti stigli već u devetoj minuti utakmice kada je na scenu stupio bh. reprezentativac Amir Hadžiahmetović koji je pogodio za 1:0.

Već u 22. minuti Konyaspor je stigao do drugog gola, a u centru pažnje ponovo je bio jedan igrač iz Bosne i Hercegovine.

Ovaj put riječ je o Amaru Rahmanoviću koji je postigao pogodak za 2:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Treba dodati da je na golu Konyaspora od prve minute i Ibrahim Šehić koji brani protiv svog nekadašnjeg kluba.