Espanyol i Deportivo podijelili bodove

Španska Primera

Fudbaleri Espanyola i Deportivo La Corune podijelili su bodove u prvom meču 17. kola španske Primera lige odigravši 1:1.

Prvo poluvrijeme ove utakmice proteklo je bez većih uzbuđenja i prilika na obje strane, pa se na odmor otišlo sa nepopularnim rezultatom 0:0.

Ipak, nastavak meča donio je i dva pogotka, po jedan na obje strane. Prvo su gosti poveli preko Borgesa u 59. minuti, a stvari je na početak vratio Moreno samo četiri minute kasnije.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Do kraja meča viđen je i jedan crveni karton kojeg je dobio igrač Deportiva Juanfran u 90. minuti.

Nakon ovog meča Espanyol je deveti, a Deportivo na 15. mjestu.