Benzema s dva gola donio preokret Francuskoj, Portugalci pred ispadanjem, strahuju i Nijemci

Drama u grupi

Nastavljaju se uzbuđenja u grupi F Evropskog prvenstva.

Francuska igra protiv Portugala u Budimpešti i na početku drugog dijela stigla je do preokreta i sada vodi s 2:1.

Portugal je poveo golom Ronalda s penala u 31. minuti, nakon što je prethodno Lloris nokautirao Danila. U završnici prvog dijela Mbappe je izborio penal, a Benzema siguran za 1:1.

Već u 47. minuti Francuska stiže do novog gola. Pogba je asistent, a Benzema ponovo strijelac.

Potražite više informacija na temu EURO 2020:

Mađarska i dalje vodi s 1:0 protiv Njemačke, ali i s ovim rezultatom bi tim Joachima Lowa prošao dalje.

Ako ostane ovako, odnosno Francuzi i Mađari upišu pobjede, Njemačka kao treća ide dalje, a Portugal kao posljednji ispada.