EURO 2024 iz minute u minut: Stravična povreda Varge, Mađari u 100. minuti do pobjede

Počinje treće kolo

Uživo

SportSport.ba

Počinju utakmice trećeg kola na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj, a večeras ćemo dobiti rasplet u grupi A.

Ključni događaj

prije 4 dana 23.06.2024 u 22:58

Mađari zabili u 100. minuti

Gooooooooool, Mađarska zabija u 100. minuti za pobjedu. Csoboth je zabio za velika tri boda.

prije 4 dana 23.06.2024 u 22:57

Velike šanse za Škotsku

Škoti su se probudili. Sijeva sada pred golom Mađarske, gomila velikih šansi, nema promjene rezultata.

prije 4 dana 23.06.2024 u 22:51

Njemačka izjednačila, Škotsku spašava sreća

Njemačka zabija gol u 92. minuti. Fullkrug zabija za 1:1. Škotsku na drugoj strani spašava sreća, Mađari su pogodili stativu, sijeva pred golom Škota.

prije 4 dana 23.06.2024 u 22:42

Švicarcima poništen drugi gol

Švicarska je zabila i drugi pogodak. On je poništen zbog ofsajda. Dobra odluka italijanskih sudija.

prije 4 dana 23.06.2024 u 22:35

Barnabas Varga teško povrijeđen

Mađarski fudbaler Barnabas Varga teško je povrijeđen u duelu s golmanom Škotske. Stravične scene zaista.

Na terenu se ukazivala pomoć mađarskom napadaču i nadamo se svakako da će s njim biti sve u najboljem redu.

Posljednja korekcija 23.06.2024 u 22:40
prije 4 dana 23.06.2024 u 22:23

Bez promjena na utakmicama

Sredina drugog poluvremena. Švicarska i dalje vodi s 1:0 protiv domaćina, a Škotska i Mađarska još ne tresu mreže.

prije 4 dana 23.06.2024 u 21:33

Švicarska povela

Pogotkom Ndoyea Švicarska od 28. minute vodi protiv Njemačke.

prije 4 dana 23.06.2024 u 21:19

VAR spasio Švicarce

Njemačka je postigla gol u 18. minuti preko Andricha, bio je sjajan gol, ali je poništen.

Ipak, VAR je poništio gol Nijemcima jer je udarcu Andricha prethodio prekršaj Musiale u fazi napada.

prije 4 dana 23.06.2024 u 21:15

Bez uzbuđenja u uvodu utakmica

Oprezan početak na obje utakmice u trećem kolu grupe A.

Nakon prvih 15 minuta nema pogodaka, gledat ćemo večeras veliku borbu.

prije 4 dana 23.06.2024 u 20:25

Uzbudljiva noć u Stuttgartu i Frankfurtu

U grupi A večeras se sastaju Njemačka - Švicarska i Škotska - Mađarska. Nijemic i Švicarci igraju za prvo mjesto u grupi, osgiurali su nokaut fazu, a Mađari i Škoti igraju za treće mjesto koje bi na kraju moglo donijeti nokaut fazu.

Sastavi za meč u Stuttgartu:

ŠKOTSKA: Gunn, Ralston, Hendry, Hanley, Mc Kenna, Robertson, McGinn, Gimour, Mc Gregor, Mc Tominay, Adams.

MAĐARSKA: Gulasci, Botka, Orban, Dardai, Bolla, Styles, Schafer, Kerkez, Sallai, Szoboszlai, Varga.

Sastavi za meč u Franfkrutu:

ŠVICARSKA: Sommer, Schar, Akanji, Rodriguez, Widmer, Freuler, Xhaka, Aebischer, Ndoye, Rieder, Embolo.

NJEMAČKA: Neuer, Kimmich, Rudiger, Tah, Mittelstadt, Andrich, Kroos, Musiala, Gundogan, Wirtz, Havertz.