EURO 2024 iz minute u minut: Španija - Gruzija 4:1

Uzbuđenja se nastavljaju

Uživo

SportSport.ba

Nastavljaju se uzbuđenja na Evropskom prvenstvu koje ulazi u samo završnicu, a danas na rasporedu su još dva duela osmine finala.

Ključni događaj

prije 1 dan 30.06.2024 u 22:53

Španija među osam

Završena je utakmica u kolnu, Španija je savladala Gruziju sa 4:1 i izborila plasman u četvrtinu finala Evropskog prvenstva.

Posljednja korekcija 30.06.2024 u 22:53
prije 1 dan 30.06.2024 u 22:41

Četvrti gol Španije

Olmo pogađa za 4:1 u 83. minuti utakmice i završava posao u Kolnu.

prije 1 dan 30.06.2024 u 22:33

Ipak 3:1 za Španiju

Gooool! Nije bilo spasa za Gruzijce, Williams sjajno pogađa za 3:1.

prije 1 dan 30.06.2024 u 22:32

Poništen gol Španije

Španci u 73. minuti dolaze do gola, jedan gruzijski fudbaler je postigao autogol, ali poništen je pogodak jer je Yamal prethodno bio u ofsajd poziciji.

prije 1 dan 30.06.2024 u 22:11

Prokret Španije

Preokret Španije. Yamal sjajnim ubačajem u 51. minuti pronalazi Fabiana Ruiza koji glavom pogađa za 2:1.

prije 1 dan 30.06.2024 u 22:07

Gruzija je i večeras opasna

Kvaradona umalo s pola terena. Gruzija je jako opasna.

prije 1 dan 30.06.2024 u 21:43

Španija poravnala

Napadi Španije urodili su plodom. Rodri je zabio za 1:1 u 39. minuti.

prije 1 dan 30.06.2024 u 21:19

Šok za Furiju

Gruzija vodi protiv Španije 1:0 od 18. minute. Prvi put su prešli centar i zabili pogodak. To je bio autogol Le Normanda.

Posljednja korekcija 30.06.2024 u 21:33
prije 1 dan 30.06.2024 u 21:13

Dominacija Španije na otvaranju

Španija očekivano dominira na otvaranju utakmice.

prije 1 dan 30.06.2024 u 20:44

Poznati sastavi Španije i Gruzije

Očekuje nas četvrti meč osmine finala Evropskog prvenstva, a u Kolnu se sastaju Španija i Gruzija. Poznati su sastavi za ovu utakmicu:

ŠPANIJA: Simon, Le Normand, Laporte, Cucurelia, Carvajal, Pedri, Rdori, Ruiz, Yamal, Williams, Morata.

GRUZIJA: Mamardashvili, Kashia, Gvelesiani, Dvali, Lochosvhili, Kakabadze, Chakvetadze, Kiteishvili, Kochorashvili, Kavratskhelia, Mikautade.