EURO 2024 iz minute u minut: Nule na oba meča

Četiri utakmice nas očekuju

Uživo

SportSport.ba

Na Evropskom prvenstvu danas pada odluka u grupama D i C, očekuju nas četiri uzbudljive utakmice.

Ključni događaj

prije 5 dana 25.06.2024 u 22:39

Mitrović je dobio udarac u kaznenom prostoru, sudija se ne oglašava

Sporna situacija. Andersen je udario Mitrovića u kaznenom prostoru, Francois Letexier se ne oglašava.

prije 5 dana 25.06.2024 u 21:57

Bez golova na obje utakmice

Na oba meča grupe C nule su na poluvremenu.

prije 5 dana 25.06.2024 u 21:25

Sredina prvog poluvremena

Postigli su gol Danci i Englezi, ali oba gola su poništena.

Gol Sake u duelu Engleske i Slovenije je poništen, baš kao i gol Danaca protiv Srbije.

Trenutni rezultat na obje utakmice je 0:0.

prije 5 dana 25.06.2024 u 21:06

Odmah žuti karton za Milenkovića

Problemi za Srbiju u 3. minuti jer je odmah žuti karton nakon starta nad Hojlundom dobio štoper ove reprezentacije Milenković.

prije 5 dana 25.06.2024 u 21:01

Utakmice su počele

Počele su obje utakmice. Sigurno je da i Hrvati večears prate ove utakmice.

prije 5 dana 25.06.2024 u 20:01

Stigli sastavi za utakmicu između Engleske i Slovenije

Engleska: Pickford, Walker, Rice, Stones, Guehi, Saka, Kane, Bellingham, Foden, Trippier, Gallagher

Slovenija: Oblak, Karničik, Drkušić, Bijol, Janža, Stojanović, Gnezda Čerin, Elšnik, Mlakar, Šporar, Šeško

prije 5 dana 25.06.2024 u 19:57

Poznati sastavi Srbije i Danske

Kraj grupne faze u grupi D

Austrija je dobila Nizozemsku s 3:2 i osvojila je prvo mjesto u grupi D. Francuska i Poljska su odigrale 1:1.

Austrijanci su prvoplasirani, a dalje idu Francuzi i Nizozemci kao jedna od najboljih trećeplasiranih selekcija.

prije 5 dana 25.06.2024 u 19:41

Austrija ponovo vodi

Marcel Sabitzer zabija za novo vodstvo Austrije od 3:2. Kakav meč.

prije 5 dana 25.06.2024 u 19:39

Lewa s ponovljenog penala poravnao za Poljake

Lewandowski je u 79. minuti iskoristio još jedan penal i zabio je za 1:1. Maignan je prvi put odbranio, ali je udarac s 11 metara ponovoljen jer je francuski golman izašao s linije.

user1667575277
Kako igra ova Austrija wow A nasi korumpirasi(Vico i ostala gamad oko njeg) odbacili Ivajla Peteva koji je sa Bosnom pobjedjivao Austriju i eto nas gdje smo,nažalost