Evropski velikani, nije li vas stid?

Lewandowski nedostižan

Robert Lewandowski je napravio u utorak navečer nevjerovatnu stvar.

Poljski reprezentativac postigao je pet pogodaka za devet minuta u pobjedi Bayerna nad Wolfsburgom (5:1).

Lewa je oborio mnoge rekorde, ali ono što je zanimljivo - dao je za devet minuta više golova nego mnogi klubovi u dosadašnjem dijelu sezone!

Dok je bivši napadač Borussije Dortmund utrpao Wolfsburgu pet komada u devet minuta, Arsenal je isto toliko golova dao u - šest utakmica!

Liverpool je u šest utakmica dao četiri gola, Juventus u četiri utakmice četiri gola, Inter pet u četiri utakmice...

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Tek sada se, zapravo, vidi kako veliku stvar je napravio sjajni napadač njemačkog velikana.