Falcao spašavao Monaco novog poraza

Francuska Ligue 1

Šesto kolo francuskog šampionata otvoreno je utakmicom između Monaca i Nimesa.

Rezultati koje Kneževi bilježe u novoj sezoni su ispod svih očekivanja, a novi kiks momčad Leonarda Jardima zabilježila je večeras odigravši tek 1:1 s Nimesom.

Oba pogotka viđena su u prvom poluvremenu. Prvi su poveli gosti, tačnije u 19. minuti kada je Benaglija matirao Briancon, da bi desetak minuta kasnije rezultat izjednačio Falcao kojem je prethodno asistirao Bennasser.

U drugom dijelu Monaco je bio konkretniji, stvarao je prilike pred golom Nimesa, međutim realizacija je izostala i ostalo je 1:1.

Monaco je tek na dvanaestom mjestu u Ligue 1, dok je Nimes sedmi.