Federico Chiesa pogodio iz nemoguće situacije i donio izjednačenje Italiji
Chiesa je u 35. minuti postigao gol za 1:1

Jasno je zašto ga žele Juventus i Inter

S. Pašalić

Italija i Španija igraju utakmicu Svjetskog prvenstva do 21 godine, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Španija je povela već u 8. minuti sa 1:0, a Dani Ceballos je bio strijelac nakon što je sa 21-22 metra opalio po golu Italije i postigao fenomenalan gol.

Italija je do izjednačenja stigla u 35. minuti kada je Federico Chiesa sjajno primio loptu i prošao pored igrača Španije, a nakon toga je gotovo iz nemoguće situacije pogodio za 1:1.