Škot pohvalio menadžera Glasgowa

Ferguson: To što se desilo Rangersima je sramota

Velikan škotskog, ali i evropskog fudbala uopšte Glasgow Rangersi, prošlog ljeta su nakon bankrota degradirani u četvrti rang škotskog fudbala, što je prema mišljenju velikog Alexa Fergusona prava sramota.

Menadžer Uniteda smatra da se tako nešto nije smjelo dogoditi klubu kakav je Glasgow, ali je i pohvalio menadžera Allyja McCista, koji je uprkos svim problemima ostao uz klu, što se dovoljno ne cijeni.

 

"To što se desilo tako velikom klubu je sramota. To je prava katastrofa", rekao je Ferguson, nastavivši:

 

"Posao koji je Ally odradio je fantastičan. Nije mogao da se nađe na većem ispitu kao menadžer Rangersa od tog izbacivanja u Treću diviziju. Ostao je bez svih igrača, ali su i dalje na čelu tabele. Ima sjajan tim mladih igrača i nekolicinu koje je doveo iz Heartsa. Odradio je fantastičan posao, ali mu niko ne daje pohvale za to", zaključio je Škot.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti