Zmajevi obradovali naciju
Fešta u Sarajevu: I staro i mlado na ulicama glavnog grada
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Slovačku, te je na taj način stigla na korak do Svjetskog prvenstva, a na ulicama bh. gradova se uveliko slavi.
Širom Bosne i Hercegovine slavi se velika pobjeda fudbalske reprezentacije naše zemlje kojom smo došli na korak do Brazila.
Tako je i u Sarajevu gdje je i staro i mlado izašlo na ulice. Atmosfera fenomenalna, onakva kakvu znaju napraviti samo Bosanci i Hercegovci.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.