Finci bez Mottole u drugom krugu

Finci bez Mottole u drugom krugu

Midhat Šljivak

Košarkaška reprezentacija Finske igraće u drugoj fazi takmičenja bez najiskusnijeg košarkaša Hanna Mottole.

On je pokidao ligamente koljena u susretu posljednjeg kola prve faze takmičenja protiv Grčke, te neće biti na raspolaganju selektoru finske reprezentacije.

Mottola je zaradio tešku povredu na svoj 37. rođendan kojeg je proslavio jučer. Iskusni košarkaš  je u prvoj fazi prosječno bilježio 6.2 poena po utakmici.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.