3

Komentari (3)

lopta1
OVIH 7 ZAVRSNIH KOLA BICE CISTA NAMJESTALJKA ,ZATO MORA ODIGRAVANJE SVIH UTAKMICA POCIMATI U ISTI VRIJEME, DA BI SE IZBJEGLO KRIMINALNO NAMJESTANJE STO JE SASTAVNI DIO U PREMIJER LIGI..
HerrOttoFlick1921
Sta vas boli tuki. Jucer Borac sarajevu pustio, ovi ce njima u subotu. Tako se to radi. Win, win situacija.
user1742309868
Sta vas boli ***** svi namjestaju i kupuju a ni vama nije strano,dvije sezone ste od sarajeva dobijali bodove,gdje svi tu i vi.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti