Krupa nakon preokreta savladala Tuzla City

22. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine za kadete

FK Krupa na pogon Džafića do nove pobjede

E. Dindić, foto: E. Dindić

U okviru 22. kola Premijer lige za kadete svoj susret su odigrali Tuzla City i Krupa. Na kraju slavili su gosti rezultatom 2:1(0:1).

Mnogo bolja igra domaćeg tima u prvom dijelu susreta. Gosti iz Krupe jednostavno nisu uspjeli da povežu svoje redove, te u prvom poluvremenu gostovo pa ništa nisu napravili.

Najbolji trenutak susreta desio se u 41. minuti kada je Muhamed Šljivić golom iz kornera doveo domaće u vodstvo.

Do poluvremena se rezultat nije mijenjao, pa se na poluvrijeme otišlo pri minimalnom vodstvu Tuzla Cityja.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

U nastavku susreta gosti mnogo bolja ekipa, golovima Džafe Hadžića preokreću rezultat i na kraju upisuju novu pobjedu.